• 5. Mersin Cnr Kitap Fuarı
  • 23 Kasım-1 Aralık 2019
Kalan Süre

Başkomser Nevzat Mersin CNR Kitap Fuarı'nda


Akdeniz’in en önemli kültür etkinliği Mersin CNR Kitap Fuarı, kapılarını beşinci kez açmaya hazırlanıyor. 23 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek fuarda söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk etkinlikleri gibi çok sayıda kültürel etkinlik kitapseverlerle buluşacak.

Bu yıl ki onur konuğu Usta Yazar Ahmet Ümit olan Mersin CNR Kitap Fuarı, en tanınmış yazarları CNR Yenişehir Fuar Merkezi’nde hayranları ile buluşturacak.

Her yıl onbinlerce ziyaretçiye ulaşan Mersin CNR Kitap Fuarı’nda 500’ün üzerinde etkinlik organize edilecek. Mersin’in yanı sıra çevre illerin de en büyük kitap fuarı olarak düzenlenen ve okurlar tarafından yoğun ilgi gören Mersin CNR Kitap Fuarı’nın 10 bin metrekarelik fuar alanında, 100 binin üzerinde kitapsever ağırlanacak.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından organize edilecek fuarda, Doğan, Alfa, Martı, Hay Kitap, Ötüken, Erdem, Ephesus, Epsilon, Kırmızı Kedi, YKY, Pegasus, Yedikalem, Damla Yayınları’nın da aralarında bulunduğu 200'ün üzerinde yayınevi ve 450 marka okuyucularla buluşacak.