• 5. Mersin Cnr Kitap Fuarı
  • 23 Kasım-1 Aralık 2019
Kalan Süre

500'ün üzerinde yazar çizer ve yüzlerce etkinlik Mersin CNR Kitap Fuarı'nda


Her yıl çok sayıda yayınevinin ve ünlü yazarların katıldığı Mersin CNR Kitap Fuarı, bu yıl yine her kesimin zevkine uygun kitapları okuyucuların beğenisine sunacak. 
 
Geçen yıl, 160 binin üzerinde kitapseverin ziyaret ettiği ve 500’ün üzerinde yazar ve çizeri bir araya getiren fuar, Alfa, Can, Erdem, Ephesus, Epsilon, Timaş, Beyaz Balina, Kırmızı Kedi, YKY, İş Bankası, İletişim, Pegasus, Profil, Semerkand, Yeditepe, İthaki, Damla yayınları, Doğan Kitap, TÜBİTAK, Türk Dil Kurumu, Türk Tarih Kurumu’nun da aralarında bulunduğu 250'nin üzerinde yayınevi ve 450 markanın katılımı ile gerçekleşti.
 
Her yıl Mersin ve çevresindeki okullardan toplu katılımda bulunarak fuarı ziyaret eden binlerce öğrenci ilgi alanlarına göre seçtikleri kitapları özel indirimlerle alabilecek. Öğrenciler, sevdikleri yazarların kitaplarına avantajlı fiyatlarla kavuşmanın yanı sıra, fuarda düzenlenen imza günü etkinliklerinde de yazarlarla bir araya gelme fırsatı yakalayacak. 
 
Önceki yıllarda Yılmaz Özdil, İnci Aral, İpek Ongun, Mustafa Balbay, Canan Tan, Saygı Öztürk gibi çok sayıda değerli yazarı konuk eden fuarda, yine sevilen yazarların okurlarıyla buluşacağı panel ve söyleşiler gerçekleştirilecek. 
 

Her yaşa uygun roman, çizgi roman, kurgu, şiir ve ders kitaplarının bulunacağı Mersin CNR Kitap Fuarı, kitapseverleri bu yıl da mutlu edecek.